niedziela, 24 stycznia 2016

Cele i postanowienia 2k16

Hej Wam wiem, wiem nie dodawałam żadnych postów prawie przez miesiąc, ale nie miałam szczerze mówiąc ochoty i pomysłów. Chciałam Wam napisać trochę o moich celach i postanowieniach  na ten rok czyli na 2016.
                                              


Zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie czyli postanowienie, którego wogle nie realizuję. Gdy zawsze mam się zabrać za jakieś ćwiczenie dostaje takiego lenia, że nawet nie chcę mi się wstawać i iść po jakieś picie do kuchni.

Moim celem było złożyć przyrzeczenie harcerskie. Pewnie nie wiecie, ale jestem harcerką jakoś od września. No ale zmierzając do przyrzeczenia jest moim zdaniem jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego harcerza/harcerki. W harcerstwie jestem 5 miesięcy jest to bardzo malutko. W piątek miałam chustowanie czyli dostałam chustę naszej drużyny. W sobotę około 2 w nocy poszliśmy na jakiś plac i wogle nie spodziewając się miałam przyrzeczenie, to jest szybko jak nie którzy mają po roku lub coś w tym stylu a ja po 5 miesiącach, Nie sądziłam, że ten cel tak szybko się spełni.


W tym roku mam zamiar się lepiej uczuć, znaczy się nie uczę się na samych dwójkach czy coś tylko trójki, czwórki wiem, że na więcej mnie stać. Będę starła się dążyć do jak najlepszych ocen. 

Celem jest zdobycie 1000 czytelników na blogu co wydaję mi się mało realne, ale mam zamiar włożyć w tego bloga jak najwięcej serduszka. Chcę żeby każdy tu znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję, że mi pomożecie. 

Chyba to już koniec mało mam postanowień, celów na ten rok. W komentarzach możecie napisać swoje postanowienia i cele, oraz pomysły na posty. Trzymajcie się cieplutko :***


4 komentarze:

 1. Masz błąd w nazwie posta :) Literówka się wkradła. A moim postanowieniem jest dobrze napisać testy gimnazjalne, które już w kwietniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również mam kilka postanowień :)
  Mam na dzieję , że Tobie uda się wszystkie wykonać

  Obserwuję i liczę na to samo :)

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Do moich postanowień również należała poprawa ocen i zdrowy tryb życia. Życzę powodzenia!:D
  http://xpleasedontstripmymindx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w spełnienie celów :)

  OFFICIAL PATTY (klik)

  OdpowiedzUsuń